800 145 345

Právě se nacházíte: Domů > TV do PC

stream

TV do PC

Nechcete platit za drahou televizi? Nemusíte! Sledujte ji za pouhých 99 Kč měsíčně, přes internet...

Jak na to? Jednoduše ...

 

Současná legislativa nám dle posledního výkladu umožňuje zdarma a volně distribuovat v rámci naší sítě volně dostupnou nabídku programů tzv. must carry těm uživatelům, kteří mají zaplacen koncesionářský poplatek.

 

Televize je přístupná přes internetový prohlížeč na adrese tv.vylpb.net a umožnuje ve standardní TV kvalitě i HD kvalitě, sledovat nabídku bezmála 90 programů (České, Slovenské, Německé, Ostatní...).

 

TV je optimalizována pro provoz v celé síti a na všech přípojkách.

 

TV Snapshot

 

Parametry služby

 

Nefunguje?

 

 

 

 

nechápu to nebo chci vědět víc

Chci připojit

Novinky

17.01.2018

!!!VÝPADEK!!!

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ! Z provozních důvodů bude ve středu 17.1. od 15:00 do maximálně 17:00 přerušena dodávka elektrické energie v celém areálu Průmyslového podnikatelského parku. Důvodem je oprava elektrického zařízení v energocentru a přepojení na jiný transformátor VN/NN. Z těchto důvodů dojde k výpadku připojení v části Příbrami, Podlesí, Obecnici, části Orlova, Lazci, Trhových Dušníkách, části Drahlína, Vysoké Peci a Bohutíně. Děkujeme za pochopení, Vyladěný internet Příbramsko s.r.o.

01.11.2017

!!!Nová programový nabídka!!!

Vážení a Vyladění přátelé. Od 1.11.2017 jsme rozšířili programovou nabídku o balíček HBO, HBO 2 a HBO 3 za 199,- Pokud by to někomu nestačilo tak se může více rozvášnit s balíčkem HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax a Cinemax 2 za 267,- Vše najdete na svých set top boxech. Váš VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko

16.09.2016

SOUTĚŽ

Vážení a Vyladění přátelé, na našem Facebookovém profilu naleznete soutěž o velice zajmavé ceny. Zkuste své štěstí a zahrajte si o internet na celý život zdarma, tablet, mobilní telefon a mnoho dalšího.... Hodně štěstí

16.05.2016

Výpadky služeb

Vázení klienti, v tuto chvíli řešíme na síti napadení útočným kódem několika set zařízení od výrobce Ubiquitti. Tato zařízení je potřeba odservisovat na místě, což bude bohužel trvat ještě v průběhu pondělí Postižené klienty prosíme o nahlášení závady na technickou podporu. Bohužel je třeba obrnit se trpělivostí, za což se Vám hluboce omlouváme.

starší...

Necoss s.r.o.

edgedesign.cz | websoul.cz