800 145 345

Právě se nacházíte: Domů > Televize

stream

Televize

Tak co to bude šéfe? Je libo TV do PC nebo rovnou Full HD kabelovku?

Televize po internetu? Není to úchylné?

V kapitole internet domů jsme popsali, že internet je velmi obecné spojení mnoha milionů počítačů, kdy jedny počítače zajišťují pro druhé počítače určité služby (www stránky, e-mail a tak dále). Proto se zdálo logické, že TV bude další z těchto služeb.

 

Ajťáci takhle pojatou věc nazývají IPTV (TV po Internetovém Protokolu). V létech minulých však byl problém v technickém dimenzování sítí na extrémně náročné přenosy kvalitního obrazu, a to navíc k mnoha lidem! Funkčnost IPTV by tehdy byla asi taková, jako když si zkusíte představit řadu kamionů naložených cihlami, které se snaží projet po polní pěšině pro pěší, po které předtím chodil jen listonoš.

 

Již před pěti léty ale bylo jasné, že na optice „to půjde“. Dnes je situace taková, že už to kdekdo umí i na bezdrátu. My však přinášíme do jižních Čech jako první skutečnou IPTV se vším všudy! A když říkáme se vším všudy, máme tím konkrétně na mysli IPTV ve Full HD kvalitě!

První IPTV v kraji? Vždyť to dělá skoro každý...

Pouštění několika programů do PC, které si chytím na klasické televizi, je sice IPTV, ale asi stejně jako je Trabant osobní automobil. Nakonec podobnou „IPTV“ si může každý pustit přímo na stránkách televizí bez přispění samotného operátora. Jediný rozdíl je v tom, že jako operátor můžeme kompresi optimalizovat přímo pro naši síť a nabídnout uživatelům rozumnou kvalitu a jednoduché přepínání všech kanálů na jednom místě.

 

Protože se jedná o velmi užitečnou službu, nabízíme tuto základní a samozřejmě vyladěnou nabídku také (více zde), ale upozorňujeme, že toto není naše HD IPTV (více zde).

Co je tedy ta HD IPTV?

IPTV, kterou se chlubíme, je forma kabelové televize přes internet, kterou přinášíme ve spolupráci s partnerem, a kterou jsme pro Vás maximálně vyladili! Konkrétně tím rozumíme zejména toto:

 

 

Novinky

17.01.2018

!!!VÝPADEK!!!

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ! Z provozních důvodů bude ve středu 17.1. od 15:00 do maximálně 17:00 přerušena dodávka elektrické energie v celém areálu Průmyslového podnikatelského parku. Důvodem je oprava elektrického zařízení v energocentru a přepojení na jiný transformátor VN/NN. Z těchto důvodů dojde k výpadku připojení v části Příbrami, Podlesí, Obecnici, části Orlova, Lazci, Trhových Dušníkách, části Drahlína, Vysoké Peci a Bohutíně. Děkujeme za pochopení, Vyladěný internet Příbramsko s.r.o.

01.11.2017

!!!Nová programový nabídka!!!

Vážení a Vyladění přátelé. Od 1.11.2017 jsme rozšířili programovou nabídku o balíček HBO, HBO 2 a HBO 3 za 199,- Pokud by to někomu nestačilo tak se může více rozvášnit s balíčkem HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax a Cinemax 2 za 267,- Vše najdete na svých set top boxech. Váš VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko

16.09.2016

SOUTĚŽ

Vážení a Vyladění přátelé, na našem Facebookovém profilu naleznete soutěž o velice zajmavé ceny. Zkuste své štěstí a zahrajte si o internet na celý život zdarma, tablet, mobilní telefon a mnoho dalšího.... Hodně štěstí

16.05.2016

Výpadky služeb

Vázení klienti, v tuto chvíli řešíme na síti napadení útočným kódem několika set zařízení od výrobce Ubiquitti. Tato zařízení je potřeba odservisovat na místě, což bude bohužel trvat ještě v průběhu pondělí Postižené klienty prosíme o nahlášení závady na technickou podporu. Bohužel je třeba obrnit se trpělivostí, za což se Vám hluboce omlouváme.

starší...

Necoss s.r.o.

edgedesign.cz | websoul.cz