800 145 345

Právě se nacházíte: Domů > Telefon

stream

Telefon

Šetřete a plaťte jen, co provoláte! Žádný paušál! Prostě jen volání po internetu...

Pevná linka po roce 2010?

Každý je dnes „in“ a pevnou linku dávno zrušil. Kdo by v mobilní době chtěl platit zbytečné paušály za zbytečné věci? My jsme přesvědčení, že pokud je to opravdu zadarmo, tak to za to stojí, protože prostě a jednoduše ušetříte! Příchozí volání je zadarmo, volání na pevnou „za hubičku“ a na většinu podobných (VoIP) sítí jsou zcela zdarma i hovory do zahraničí. Naši pevnou linku mají v oblibě zejména „rodinné klany“: bratr, švagr, babička, druhá babička, teta z Příbrami a ti si pak zdarma volají hodiny a hodiny.

Kde je háček?

Nikde. Jedná se o normální telefonní linku, která však nemá nic společného s O2 (čísla patří státu a ten je prostřednictvím ČTÚ přiděluje O2 stejně jako nám), a která pro přenos hlasu využívá internet (VoIP - Voice over Internet Protocol). Nemějte strach, skutečně nejde o jednorázovou akci k získání co největšího počtu zákazníků, kterým bychom za pár měsíců, až chytneme hodně lidí, zavedli paušál.

 

Když toto naše kolegyně zájemcům vysvětlují, často pak následuje otázka typu: „a dá se z toho volat i na mobil?“ :) Ano, samozřejmě že dá, a ceny volání jsou velmi výhodné.

Co musím mít?

 

 

 

Ceník volání

Ceny telefonních přístrojů

 

 

Novinky

17.01.2018

!!!VÝPADEK!!!

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ! Z provozních důvodů bude ve středu 17.1. od 15:00 do maximálně 17:00 přerušena dodávka elektrické energie v celém areálu Průmyslového podnikatelského parku. Důvodem je oprava elektrického zařízení v energocentru a přepojení na jiný transformátor VN/NN. Z těchto důvodů dojde k výpadku připojení v části Příbrami, Podlesí, Obecnici, části Orlova, Lazci, Trhových Dušníkách, části Drahlína, Vysoké Peci a Bohutíně. Děkujeme za pochopení, Vyladěný internet Příbramsko s.r.o.

01.11.2017

!!!Nová programový nabídka!!!

Vážení a Vyladění přátelé. Od 1.11.2017 jsme rozšířili programovou nabídku o balíček HBO, HBO 2 a HBO 3 za 199,- Pokud by to někomu nestačilo tak se může více rozvášnit s balíčkem HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax a Cinemax 2 za 267,- Vše najdete na svých set top boxech. Váš VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko

16.09.2016

SOUTĚŽ

Vážení a Vyladění přátelé, na našem Facebookovém profilu naleznete soutěž o velice zajmavé ceny. Zkuste své štěstí a zahrajte si o internet na celý život zdarma, tablet, mobilní telefon a mnoho dalšího.... Hodně štěstí

16.05.2016

Výpadky služeb

Vázení klienti, v tuto chvíli řešíme na síti napadení útočným kódem několika set zařízení od výrobce Ubiquitti. Tato zařízení je potřeba odservisovat na místě, což bude bohužel trvat ještě v průběhu pondělí Postižené klienty prosíme o nahlášení závady na technickou podporu. Bohužel je třeba obrnit se trpělivostí, za což se Vám hluboce omlouváme.

starší...

Necoss s.r.o.

edgedesign.cz | websoul.cz