800 145 345

Právě se nacházíte: Domů > Pro Ajťáky

stream

Pro Ajťáky

00110101001001000101001 01010010010101001001 0010101001001001001001.

Cože???

 

Ajťáku!!!

Ty opravdu na našich stránkách něčemu nerozumíš a potřebuješ to vysvětlit?

 

V tom případě koukej mazat na stránku "Pro Maminky" .-)

 

No, ale teď už vážně!

Kdo jsme:

Společnost VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko. byla založena v roce 2011 jako joint venture Příbramských podnikatelů, kteří se nemohli spokojit s aktuální dostupnou nabídkou služeb a společnosti NECOSS s.r.o., která poskytla veškeré know-how a infrastrukturu. Od začátku se profilujeme především jako poskytovatel telekomunikačních služeb (internet, telefon, kabelová televize s vysokým rozlišením).

 

V poměru cena/výkon/spolehlivost jsme v kraji na špici. Po boku takových gigantů jako O2 nebo GTS Novera jsme rovnoprávnými členy sdružení RIPE NCC, které reguluje internet v Evropě, což je zárukou toho, že internet tvoříme podle přísně stanovených pravidel. Jako členové RIPE jsme v podstatě poskytovatelem internetu pro další poskytovatele.Co děláme:

Nabízíme široké spektrum telekomunikačních služeb jak pro potřeby domácností, tak pro firemní zákazníky různých velikostí. Pro připojení domácností provozujeme v naší síti kombinované optické a bezdrátové připojení pod obchodní značkou vyladěnýinternet.cz, které je výhodné jak poměrem cena/výkon, tak spolehlivostí. Toto připojení nabízí řadu doplňkových služeb, jako je kabelová televize IPTV nebo pevná linka VoIP bez paušálu.

 

Pro firmy nabízíme individuální řešení postavená na míru dle specifických potřeb zákazníka. Od nabídky konektivity, která odpovídá typickému využití dle typu podnikání zákazníka, až po rozšířené služby jako je nastavení a správa virtuální privátních sítí mezi pobočkami zákazníka nebo přístupové body pro hosty a konference formou hotspotů.Technologie a infrastruktura:

Naše společnost má prostřednictvím konsorcia IP4ISP z.s.p.o, jehož jsme zakládajícími členy, postaveno pro zajištění služeb centrální řešení na 10 Gbps platformách Cisco 4900M a Edge-Core ES4626. Řešení je umístěno v Praze, v Datacentru Sitel. Tato infrastruktura je propojena nezávislými gigabitovými okruhy DWDM lambda do center v Č. Budějovicích, Zlivi a Jindřichově Hradci. Úhrnná délka okruhů je cca 1450km.

 

Pomocí subdodavatelů jsme schopni zajistit konektivitu téměř kdekoliv na světě. Jedná se zejména o technologie SHDSL, FWA. V rámci ČR je v určitém rozsahu možné realizovat technologii vlastní. Příkladem může být firma Hauser, pro jejíž výrobní závod v Kaplici je prováděna studie proveditelnosti na „výpich“ optického kabelu na nádraží Omlenice a zřízení 2,3 km dlouhé optické přípojky.

 

Klientské instalace jsou standardně prováděny buď kabelovými rozvody (optické přípojky FTTS, FTTB), nebo klientskými jednotkami v pásmu 5GHz. V obou případech je předávacím rozhraním klasický metalický 100Mbps ethernet konektor (IEEE802.3) zákazník zcela oddělen od ostatních na úrovni ISO OSI L2 (pokud je nám známo, tento přístup je v ČR zcela unikátní). U Přípojek FTTX je tohoto stavu dosaženo virtualizací sítě dle standardu IEEE802.1q, u bezdrátové sítě L3 směrováním přímo na klientské jednotce. Samozřejmostí je u všech našich přípojek automatická konfigurace pomocí DHCP a přidělení celého bloku adres (opět zcela unikátní řešení připravené na příchod nového protokolu IPV6), čímž zákazníkovi odpadá nutnost použít router.

 

Samozřejmostí je možnost zřízení virtuální privátní sítě (VPN) nad jakoukoliv konektivitou, pomocí dedikovaného směrovače za jednorázový poplatek, případně nepřetržitě dohledované VPN s hodinovou reakční dobou za měsíční poplatek. Detaily dle požadavků.Technická způsobilost:

Jsme způsobilí k provádění činností týkajících se realizace a údržby datových rozvodů, poskytování Internetu a ostatních telekomunikačních služeb a poskytování softwarových a hardwarových služeb. Tyto způsobilosti je možné doložit následujícími dokumenty:

 

 

Novinky

17.01.2018

!!!VÝPADEK!!!

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ! Z provozních důvodů bude ve středu 17.1. od 15:00 do maximálně 17:00 přerušena dodávka elektrické energie v celém areálu Průmyslového podnikatelského parku. Důvodem je oprava elektrického zařízení v energocentru a přepojení na jiný transformátor VN/NN. Z těchto důvodů dojde k výpadku připojení v části Příbrami, Podlesí, Obecnici, části Orlova, Lazci, Trhových Dušníkách, části Drahlína, Vysoké Peci a Bohutíně. Děkujeme za pochopení, Vyladěný internet Příbramsko s.r.o.

01.11.2017

!!!Nová programový nabídka!!!

Vážení a Vyladění přátelé. Od 1.11.2017 jsme rozšířili programovou nabídku o balíček HBO, HBO 2 a HBO 3 za 199,- Pokud by to někomu nestačilo tak se může více rozvášnit s balíčkem HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax a Cinemax 2 za 267,- Vše najdete na svých set top boxech. Váš VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko

16.09.2016

SOUTĚŽ

Vážení a Vyladění přátelé, na našem Facebookovém profilu naleznete soutěž o velice zajmavé ceny. Zkuste své štěstí a zahrajte si o internet na celý život zdarma, tablet, mobilní telefon a mnoho dalšího.... Hodně štěstí

16.05.2016

Výpadky služeb

Vázení klienti, v tuto chvíli řešíme na síti napadení útočným kódem několika set zařízení od výrobce Ubiquitti. Tato zařízení je potřeba odservisovat na místě, což bude bohužel trvat ještě v průběhu pondělí Postižené klienty prosíme o nahlášení závady na technickou podporu. Bohužel je třeba obrnit se trpělivostí, za což se Vám hluboce omlouváme.

starší...

Necoss s.r.o.

edgedesign.cz | websoul.cz