800 145 345

Právě se nacházíte: Domů > Podpora

stream

Podpora

Máte potíže s připojením? Nezoufejte... kontaktujte nás! Poradíme Vám a pomůžeme, často stačí jen málo a vše je zas, jak má být.

Něco nefunguje?

Náš tým profesionálních ladičů je Vám k dispozici každý den -

- v době od 9:00 do 19:00 hodin ( v sobotu a neděli od 9:00 do 12:00 hodin )

- V případě nedostupnosti technické podpory, pište své dotazy formou sms.

 

 

Můžu si to opravit nějak sám a hned?

V některých případech může postačit následující:

 

Nevyšlo to? Zavolejte nám!

Trochu trpělivosti.

Kolegové po Vás možná budou nejprve chtít trochu zvládnutelné spolupráce (zapnout PC, spustit příkazový řádek, napsat do něj nějaké povely, otevřít a zavřít dveře koupelny a jinou bílou magii).

 

Často stačí málo a voila, vše zase funguje.

Někdy je problém složitější, ale žádný strach, pokud neuspějeme s radami na dálku, zajede k Vám technik osobně a vše vyřeší :-)

 

 

Novinky

17.01.2018

!!!VÝPADEK!!!

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ! Z provozních důvodů bude ve středu 17.1. od 15:00 do maximálně 17:00 přerušena dodávka elektrické energie v celém areálu Průmyslového podnikatelského parku. Důvodem je oprava elektrického zařízení v energocentru a přepojení na jiný transformátor VN/NN. Z těchto důvodů dojde k výpadku připojení v části Příbrami, Podlesí, Obecnici, části Orlova, Lazci, Trhových Dušníkách, části Drahlína, Vysoké Peci a Bohutíně. Děkujeme za pochopení, Vyladěný internet Příbramsko s.r.o.

01.11.2017

!!!Nová programový nabídka!!!

Vážení a Vyladění přátelé. Od 1.11.2017 jsme rozšířili programovou nabídku o balíček HBO, HBO 2 a HBO 3 za 199,- Pokud by to někomu nestačilo tak se může více rozvášnit s balíčkem HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax a Cinemax 2 za 267,- Vše najdete na svých set top boxech. Váš VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko

16.09.2016

SOUTĚŽ

Vážení a Vyladění přátelé, na našem Facebookovém profilu naleznete soutěž o velice zajmavé ceny. Zkuste své štěstí a zahrajte si o internet na celý život zdarma, tablet, mobilní telefon a mnoho dalšího.... Hodně štěstí

16.05.2016

Výpadky služeb

Vázení klienti, v tuto chvíli řešíme na síti napadení útočným kódem několika set zařízení od výrobce Ubiquitti. Tato zařízení je potřeba odservisovat na místě, což bude bohužel trvat ještě v průběhu pondělí Postižené klienty prosíme o nahlášení závady na technickou podporu. Bohužel je třeba obrnit se trpělivostí, za což se Vám hluboce omlouváme.

starší...

Necoss s.r.o.

edgedesign.cz | websoul.cz