800 145 345

Právě se nacházíte: Domů > Internet domů

stream

Internet domů

Pořiďte si náš vyladěný internet domů, nastavte si další služby a vychytávky.

OPTIC

OPTIC až 300Mbps

cena 250,- Kč

více

STREAM

STREAM až 50Mbps

cena od 250,- Kč

více

 

Jak děláme internetové připojení my?

Při tvorbě jsme se soustředili zejména na dvě technologie připojení:

  1. Připojení optickým kabelem. Toto je technologie budoucnosti s “neomezenou” kapacitou a „na doživotí“. Použita jsou (opravdu!) stejná vlákna, která spojují města, státy i kontinenty.

     

  2. Bezdrátové připojení, v pásmu 5 nebo 10GHz. Tam, kde není ekonomické nebo možné dovést kabel, používáme velmi kvalitní pojítka v pásmu 5GHz. Pro domy s více zájemci osazujeme i profesionální technologii 10GHz.

Co nabízíme navíc?

Pokud je internet vyladěný, a to ten náš je od A do Z, pak můžete:

 

Kdy je internet VYLADĚNÝ?

Internet se dá zavést mnoha způsoby. Např. „nalepit“ na stávající telefonní vedení (ADSL, jak to dělá dominantní operátor), různými bezdráty, s následnými rozvody po domě (WiFi, WiMax, FWA, jak to dělají různí malí operátoři), nebo optickými kabely (technologie FTTx), jak by to chtěli dělat všichni.

 

My tvrdíme, že žádný způsob není vysloveně špatný, ale musí se dělat pořádně a poctivě. Hlavně se nesmí postupovat tak, že „papír unese vše“. Nakonec, jestli např. je dům hezký, nezáleží na tom, z čeho byl postaven, ale jak byl navržen a jestli ho stavitelé „neodflákli“.

 

Proto naše tarify nebudou papírově ty nejrychlejší a nejlevnější, ale budeme si za nimi stát. V naší smlouvě např. nenajdete zmínku pod čarou, že „rychlost může klesat až na 20% dle vytížení sítě“. U nás není třeba ani číst mezi řádky a hledat skryté informace, jako např: „rychlost je nastavena každému zákazníkovi“, tj. v překladu: „do čtvrti jsme zavedli tuto rychlost a tu propouštíme všem, to znamená třeba i agregace 1:100“.

 

Co je to internet?

Internet je zjednodušeně řečeno propojení mnoha milionů počítačů do jedné sítě. Většina počítačů je umístěna v domácnostech nebo kancelářích. Některé však fungují jako tzv. servery a „pumpují“ do internetu služby jako www stránky, e-mail, online hraní her a mnoho dalších. Když říkáme internet, myslíme tím připojení Vašeho počítače do této sítě.

 

Novinky

17.01.2018

!!!VÝPADEK!!!

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ! Z provozních důvodů bude ve středu 17.1. od 15:00 do maximálně 17:00 přerušena dodávka elektrické energie v celém areálu Průmyslového podnikatelského parku. Důvodem je oprava elektrického zařízení v energocentru a přepojení na jiný transformátor VN/NN. Z těchto důvodů dojde k výpadku připojení v části Příbrami, Podlesí, Obecnici, části Orlova, Lazci, Trhových Dušníkách, části Drahlína, Vysoké Peci a Bohutíně. Děkujeme za pochopení, Vyladěný internet Příbramsko s.r.o.

01.11.2017

!!!Nová programový nabídka!!!

Vážení a Vyladění přátelé. Od 1.11.2017 jsme rozšířili programovou nabídku o balíček HBO, HBO 2 a HBO 3 za 199,- Pokud by to někomu nestačilo tak se může více rozvášnit s balíčkem HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax a Cinemax 2 za 267,- Vše najdete na svých set top boxech. Váš VYLADĚNÝ INTERNET Příbramsko

16.09.2016

SOUTĚŽ

Vážení a Vyladění přátelé, na našem Facebookovém profilu naleznete soutěž o velice zajmavé ceny. Zkuste své štěstí a zahrajte si o internet na celý život zdarma, tablet, mobilní telefon a mnoho dalšího.... Hodně štěstí

16.05.2016

Výpadky služeb

Vázení klienti, v tuto chvíli řešíme na síti napadení útočným kódem několika set zařízení od výrobce Ubiquitti. Tato zařízení je potřeba odservisovat na místě, což bude bohužel trvat ještě v průběhu pondělí Postižené klienty prosíme o nahlášení závady na technickou podporu. Bohužel je třeba obrnit se trpělivostí, za což se Vám hluboce omlouváme.

starší...

Necoss s.r.o.

edgedesign.cz | websoul.cz